0FHA0030S
Hua Hua
Tau Wae: 0FHA0030S
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE HLDR BLADE 32V 30A IN LINE
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0FHA0030S
Tau Wae 0FHA0030S Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE HLDR BLADE 32V 30A IN LINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 18443 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga 32V Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Raupapa FHA Ētahi Ingoa FHA0030S
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae Free Hanging In Line Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Purihi Holder
Momo Momo Blade Rahi Whakairo 0.75" L x 0.2" W x 0.74" H (19.1mm x 5.1mm x 18.8mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related ATC, ATO Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Holder 30A 32V 1 Circuit Blade Free Hanging In Line
Whakatauranga onamata 30A Whakaaetanga Mea -