0FHA0030Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FHA0030Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0FHA0030Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE HLDR BLADE 32V 30A IN LINE
Ngā Rauemi: 0FHA0030Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0FHA0030Z
Tau Wae 0FHA0030Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE HLDR BLADE 32V 30A IN LINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44472 pcs Pepa Raraunga 0FHA0030Z.pdf
Tuhinga 32V Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Raupapa FHA Ētahi Ingoa 0FHA0030Z-ND
0FHA030
F5068
FHA0030Z
FHA30
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae Free Hanging In Line Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Holder Momo Momo Blade
Rahi Whakairo 0.75" L x 0.2" W x 0.74" H (19.1mm x 5.1mm x 18.8mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related ATC, ATO
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Holder 30A 32V 1 Circuit Blade Free Hanging In Line Whakatauranga onamata 30A