0CCL100.V
Hua Hua
Tau Wae: 0CCL100.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 100A 125VDC CYLINDR
Ngā Rauemi: 0CCL100.V.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 850 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 850 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0CCL100.V
Tau Wae 0CCL100.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 100A 125VDC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 850 pcs Pepa Raraunga 0CCL100.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Rahi / Rahi 1.000" Dia x 4.129" L (25.40mm x 104.88mm)
Raupapa POWR-GARD® CCL Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa CCL-100
CCL100
CCL100.V
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 100A Katoa -