0CCL060.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0CCL060.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 60A 125VDC CYLINDR
Ngā Rauemi: 0CCL060.V.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0CCL060.V
Tau Wae 0CCL060.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 60A 125VDC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1120 pcs Pepa Raraunga 0CCL060.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Rahi / Rahi 0.750" Dia x 3.629" L (19.05mm x 92.18mm)
Raupapa POWR-GARD® CCL Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa CCL-60
CCL060
CCL060.V
CCL60
Tae Mahi -
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 60A Katoa -