0812020.ZXST
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0812020.ZXST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0812020.ZXST
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET
Ngā Rauemi: 1.0812020.ZXST.pdf2.0812020.ZXST.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0812020.ZXST
Tau Wae 0812020.ZXST Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 18505 pcs Pepa Raraunga 1.0812020.ZXST.pdf2.0812020.ZXST.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Raupapa 812
Ētahi Ingoa 0812020.ST
0812020.ZXST-ND
F11440
Tuhinga o mua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Whakaahuatanga -
Whakatauranga onamata 20A Puku Momo -
Momo Kaihoko Automatic Reset
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0812050.ZXST
0812050.ZXST
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: CIR BRKR 50A 12VDC AUTO RESET
I roto i te taonga: 20258 pcs
Tikiake: 0812050.ZXST.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: CIR BRKR 5A 12VDC AUTO RESET
I roto i te taonga: 11439 pcs
Tikiake: 0812005.ZXST.pdf
RFQ
08121
Kaihanga: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Whakaahuatanga: WIRE FORM FAN GUARD 80MM