0812008.ZXST
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0812008.ZXST
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua CIR BRKR 8A 12VDC AUTO RESET
Ngā Rauemi: 1.0812008.ZXST.pdf2.0812008.ZXST.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0812008.ZXST
Tau Wae 0812008.ZXST Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga CIR BRKR 8A 12VDC AUTO RESET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5722 pcs Pepa Raraunga 1.0812008.ZXST.pdf2.0812008.ZXST.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Raupapa 812
Ētahi Ingoa 0812008.ST Tuhinga o mua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga - Whakatauranga onamata 8A
Puku Momo - Momo Kaihoko Automatic Reset
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: STEEL CABLE MARKER RUST-PROOF
I roto i te taonga: 48034 pcs
Tikiake: 0812007.pdf
RFQ
0812015.ZXST
0812015.ZXST
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: CIR BRKR 15A 12VDC AUTO RESET