0812006.ZXST
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0812006.ZXST
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua CIR BRKR 6A 12VDC AUTO RESET
Ngā Rauemi: 1.0812006.ZXST.pdf2.0812006.ZXST.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0812006.ZXST
Tau Wae 0812006.ZXST Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga CIR BRKR 6A 12VDC AUTO RESET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 9162 pcs Pepa Raraunga 1.0812006.ZXST.pdf2.0812006.ZXST.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Raupapa 812
Ētahi Ingoa 0812006.ST Tuhinga o mua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Whakaahuatanga -
Whakatauranga onamata 6A Puku Momo -