0812030.ZXST
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0812030.ZXST
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua CIR BRKR 30A 12VDC AUTO RESET
Ngā Rauemi: 1.0812030.ZXST.pdf2.0812030.ZXST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0812030.ZXST
Tau Wae 0812030.ZXST Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga CIR BRKR 30A 12VDC AUTO RESET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 9396 pcs Pepa Raraunga 1.0812030.ZXST.pdf2.0812030.ZXST.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Raupapa 812
Ētahi Ingoa 0812030.ST Tuhinga o mua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Whakaahuatanga -
Whakatauranga onamata 30A Puku Momo -
Momo Kaihoko Automatic Reset
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0812008.ZXST
0812008.ZXST
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: CIR BRKR 8A 12VDC AUTO RESET
I roto i te taonga: 5722 pcs
Tikiake: 0812008.ZXST.pdf
RFQ
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: LENS RED PANEL MOUNT THREADED
I roto i te taonga: 4041 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: CIR BRKR 15A 12VDC AUTO RESET
Tikiake: 0812015.ZXST.pdf
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: 5 SECTION ZACK MARKER STRIP
Tikiake: 0812120.pdf
08121
Kaihanga: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Whakaahuatanga: WIRE FORM FAN GUARD 80MM