0663.200HXSL
Hua Hua
Tau Wae: 0663.200HXSL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 200MA 250VAC RAD
Ngā Rauemi: 0663.200HXSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0663.200HXSL
Tau Wae 0663.200HXSL Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 200MA 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4708 pcs Pepa Raraunga 0663.200HXSL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Raupapa LT-5™ 663 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can, Vertical
Ētahi Ingoa 0663.200 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.718 Ohms
Whakatauranga onamata 200mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga CSA, KTL, SEMKO, UL, VDE