0663.200ZRLL
Hua Hua
Tau Wae: 0663.200ZRLL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 200MA 250VAC RAD
Ngā Rauemi: 0663.200ZRLL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0663.200ZRLL
Tau Wae 0663.200ZRLL Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 200MA 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5672 pcs Pepa Raraunga 0663.200ZRLL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Raupapa LT-5™ 663 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can, Vertical
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.35
DC Resistance 0.718 Ohms Whakatauranga onamata 200mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A