0663.160HXLL
Hua Hua
Tau Wae: 0663.160HXLL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 160MA 250VAC RADIAL
Ngā Rauemi: 0663.160HXLL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0663.160HXLL
Tau Wae 0663.160HXLL Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 160MA 250VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4469 pcs Pepa Raraunga 0663.160HXLL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Raupapa LT-5™ 663 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can, Vertical
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te whakarewa I²t 0.24
DC Resistance 0.99 Ohms Whakatauranga onamata 160mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A