0663.125ZRLL
Hua Hua
Tau Wae: 0663.125ZRLL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 125MA 250VAC RADIAL
Ngā Rauemi: 0663.125ZRLL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0663.125ZRLL
Tau Wae 0663.125ZRLL Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 125MA 250VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5751 pcs Pepa Raraunga 0663.125ZRLL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Raupapa LT-5™ 663 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can, Vertical
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te whakarewa I²t 0.12
DC Resistance 1.241 Ohms Whakatauranga onamata 125mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A