050706.3MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
050706.3MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 050706.3MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 6.3A 650VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 050706.3MXEP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 050706.3MXEP
Tau Wae 050706.3MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 6.3A 650VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35479 pcs Pepa Raraunga 050706.3MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 650V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 507 Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Ētahi Ingoa F7697 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 29 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0285 Ohms Whakatauranga onamata 6.3A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 150A
Whakaaetanga CE, cURus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
050706.3MXP
050706.3MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 6.3A 650VDC SMD
I roto i te taonga: 40870 pcs
Tikiake: 050706.3MXP.pdf
RFQ
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: TWT,STR,BF,PSA,CTL .070X.500X.16
I roto i te taonga: 7283 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: 2.5 W/B CRIMP REC TERM