050702.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
050702.5MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 050702.5MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 2.5A 650VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 050702.5MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 050702.5MXEP
Tau Wae 050702.5MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 2.5A 650VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33585 pcs Pepa Raraunga 050702.5MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 650V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 507 Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Ētahi Ingoa F7689 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 4.1 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.083 Ohms Whakatauranga onamata 2.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 150A
Whakaaetanga CE, cURus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
050706.3MXEP
050706.3MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 6.3A 650VDC AXIAL
I roto i te taonga: 35479 pcs
Tikiake: 050706.3MXEP.pdf
RFQ
0507005.MXP
0507005.MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 5A 650VDC SMD