050702.5MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
050702.5MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 050702.5MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 2.5A 650VDC SMD
Ngā Rauemi: 050702.5MXP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 050702.5MXP
Tau Wae 050702.5MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 2.5A 650VDC SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42468 pcs Pepa Raraunga 050702.5MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 650V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 507 Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Ētahi Ingoa F7690 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 4.1 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.083 Ohms Whakatauranga onamata 2.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 150A
Whakaaetanga CE, cURus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0507008.MXEP
0507008.MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 8A 650VDC AXIAL
I roto i te taonga: 35084 pcs
Tikiake: 0507008.MXEP.pdf
RFQ
050706.3MXP
050706.3MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 6.3A 650VDC SMD