05071.25MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
05071.25MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 05071.25MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 1.25A 650VDC SMD
Ngā Rauemi: 05071.25MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 05071.25MXP
Tau Wae 05071.25MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 1.25A 650VDC SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43738 pcs Pepa Raraunga 05071.25MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 650V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 507 Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Ētahi Ingoa F7684 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.5 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.23 Ohms Whakatauranga onamata 1.25A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 150A