0507005.MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0507005.MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0507005.MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 5A 650VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 0507005.MXEP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0507005.MXEP
Tau Wae 0507005.MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 5A 650VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33468 pcs Pepa Raraunga 0507005.MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 650V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 507 Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Ētahi Ingoa F7695 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 12.5 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.042 Ohms Whakatauranga onamata 5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 150A