0507004.MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0507004.MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0507004.MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 4A 650VDC SMD
Ngā Rauemi: 0507004.MXP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0507004.MXP
Tau Wae 0507004.MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 4A 650VDC SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41755 pcs Pepa Raraunga 0507004.MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 650V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 507 Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Ētahi Ingoa F7694 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 8 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.055 Ohms Whakatauranga onamata 4A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 150A
Whakaaetanga CE, cURus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0507008.MXP
0507008.MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 8A 650VDC SMD
I roto i te taonga: 42609 pcs
Tikiake: 0507008.MXP.pdf
RFQ
0507001.MXEP
0507001.MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 1A 650VDC AXIAL