0464002.DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0464002.DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0464002.DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 0464002.DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0464002.DR
Tau Wae 0464002.DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76817 pcs Pepa Raraunga 0464002.DR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.476" L x 0.177" W x 0.177" H (12.10mm x 4.50mm x 4.50mm)
Raupapa NANO²® 464 Wā Whakautu Fast
Packaging Original-Reel® Paa / Case 2-SMD, Square End Block
Ētahi Ingoa F3662DKR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 2.48 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
DC Resistance 0.0354 Ohms Whakatauranga onamata 2A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
Whakaaetanga PSE, UMF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0464005.DR
0464005.DR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 5A 250VAC 2SMD
I roto i te taonga: 138550 pcs
Tikiake: 0464005.DR.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1.6A 250VAC 2SMD