046401.6DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
046401.6DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 046401.6DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 1.6A 250VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 046401.6DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 046401.6DR
Tau Wae 046401.6DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 1.6A 250VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98737 pcs Pepa Raraunga 046401.6DR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.476" L x 0.177" W x 0.177" H (12.10mm x 4.50mm x 4.50mm)
Raupapa NANO²® 464 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Square End Block
Ētahi Ingoa 046401.6DR-ND
0464016DR
F5575TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.67 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
DC Resistance 0.0448 Ohms Whakatauranga onamata 1.6A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
Ngā Hua e hāngai ana
0464.800DR
0464.800DR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC 2SMD