046406.3DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
046406.3DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 046406.3DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 6.3A 250VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 046406.3DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 046406.3DR
Tau Wae 046406.3DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 6.3A 250VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 109705 pcs Pepa Raraunga 046406.3DR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.476" L x 0.177" W x 0.177" H (12.10mm x 4.50mm x 4.50mm)
Raupapa NANO²® 464 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Square End Block
Ētahi Ingoa 046406.3
046406.3DR-ND
0464063DR
F3666TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 53.33 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
DC Resistance 0.0093 Ohms Whakatauranga onamata 6.3A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
Ngā Hua e hāngai ana
0464001.DR
0464001.DR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 1A 250VAC 2SMD
I roto i te taonga: 90218 pcs
Tikiake: 0464001.DR.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: TEN60 4P-4S RECEPTACLE HSG
I roto i te taonga: 69956 pcs
Tikiake: 0464081100.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: TEN60 4P-4S PLUG HOUSING W/ TPA
Tikiake: 0464091100.pdf
04643
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: ESD SMOCK BL SNPS PKT XL
Tikiake:
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 5A 250VAC 2SMD
Tikiake: 0464005.DR.pdf
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 4A 250VAC 2SMD