0464.500DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0464.500DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0464.500DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 0464.500DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0464.500DR
Tau Wae 0464.500DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89038 pcs Pepa Raraunga 0464.500DR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.476" L x 0.177" W x 0.177" H (12.10mm x 4.50mm x 4.50mm)
Raupapa NANO²® 464 Wā Whakautu Fast
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2-SMD, Square End Block
Ētahi Ingoa F3660CT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.22 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
DC Resistance 0.2373 Ohms Whakatauranga onamata 500mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A