044102.5WRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
044102.5WRA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 044102.5WRA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE 2.5A 32V SMD 0603
Ngā Rauemi: 044102.5WRA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 044102.5WRA
Tau Wae 044102.5WRA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE 2.5A 32V SMD 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 111333 pcs Pepa Raraunga 044102.5WRA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.061" L x 0.033" W x 0.020" H (1.54mm x 0.85mm x 0.50mm)
Raupapa 441 Wā Whakautu Fast
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa F10073CT Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.552 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
DC Resistance 0.02 Ohms Whakatauranga onamata 2.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A