0441005.WRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0441005.WRA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0441005.WRA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE 5.0A 32V SMD 0603
Ngā Rauemi: 0441005.WRA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0441005.WRA
Tau Wae 0441005.WRA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE 5.0A 32V SMD 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128895 pcs Pepa Raraunga 0441005.WRA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.061" L x 0.033" W x 0.020" H (1.54mm x 0.85mm x 0.50mm)
Raupapa 441 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa F10071TR Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.6287 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
DC Resistance 0.0073 Ohms Whakatauranga onamata 5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A