0441006.WRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0441006.WRA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0441006.WRA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE 6.0A 32V SMD 0603
Ngā Rauemi: 0441006.WRA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0441006.WRA
Tau Wae 0441006.WRA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE 6.0A 32V SMD 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104661 pcs Pepa Raraunga 0441006.WRA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.061" L x 0.033" W x 0.020" H (1.54mm x 0.85mm x 0.50mm)
Raupapa 441 Wā Whakautu Fast
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa F10072CT Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 2.6049 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
DC Resistance 0.0056 Ohms Whakatauranga onamata 6A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A