04411.25WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04411.25WR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04411.25WR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0603
Ngā Rauemi: 04411.25WR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04411.25WR
Tau Wae 04411.25WR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127327 pcs Pepa Raraunga 04411.25WR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.061" L x 0.033" W x 0.020" H (1.54mm x 0.85mm x 0.50mm)
Raupapa 441 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) Whakatauranga onamata 1.25A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage -
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CONN TERM BLK GROUND 4/0-2AWG
I roto i te taonga: 1371 pcs
Tikiake: 0441041.pdf
RFQ
044103.5WR
044103.5WR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 3.5A 32VDC 0603