0325015.MXSPP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0325015.MXSPP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE 250V 3AB TL SINGLE PGT 15A
Ngā Rauemi: 0325015.MXSPP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0325015.MXSPP
Tau Wae 0325015.MXSPP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE 250V 3AB TL SINGLE PGT 15A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76892 pcs Pepa Raraunga 0325015.MXSPP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Raupapa 325
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Ētahi Ingoa 325015.MXSPP
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 245
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.005 Ohms
Whakatauranga onamata 15A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 10kA AC, 600A DC Whakaaetanga CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, TUV, UR