032502.5HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
032502.5HXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 032502.5HXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERM 2.5A 250VAC 125VDC 3AB
Ngā Rauemi: 032502.5HXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 032502.5HXP
Tau Wae 032502.5HXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERM 2.5A 250VAC 125VDC 3AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65496 pcs Pepa Raraunga 032502.5HXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Raupapa 325
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Ētahi Ingoa 032502.5HXP-ND
32502.5P
F7949
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 136
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.0835 Ohms
Whakatauranga onamata 2.5A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A AC, 10kA DC Whakaaetanga CE, CSA, K-MARK, PSE, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0325015.MXF48SPP
0325015.MXF48SPP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 15A 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 75702 pcs
Tikiake:
RFQ
032502.5VXP
032502.5VXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERM 2.5A 250VAC 125VDC 3AB
I roto i te taonga: 11735 pcs
Tikiake:
RFQ
032502.5H
032502.5H
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 3AB 3AG