0325015.MXDP
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
0325015.MXDP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0325015.MXDP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERM 15A 250VAC 60VDC 3AB
Ngā Rauemi: 0325015.MXDP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0325015.MXDP
Tau Wae 0325015.MXDP Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga FUSE CERM 15A 250VAC 60VDC 3AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85047 pcs Pepa Raraunga 0325015.MXDP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 325 RoHS Tūnga Bulk
Wā Whakautu Cartridge, Ceramic Ko te poari 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Ētahi Ingoa 325015.MXDP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 400A AC, 500A DC Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Waehanga Kaihanga 0325015.MXDP Momo Purihi 0.0083 Ohm
Whakaahuatanga FUSE CERM 15A 250VAC 60VDC 3AB DC Resistance 760
Whakatauranga onamata 15A I teie nei - Te rerenga 60V