0325015.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0325015.H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0325015.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 15A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0325015.H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0325015.H
Tau Wae 0325015.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 15A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4822 pcs Pepa Raraunga 0325015.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 325 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Ētahi Ingoa 0325015H
325015
325015H
H325015
Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 245 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.0049 Ohms
Whakatauranga onamata 15A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 400A Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0325012.MXP
0325012.MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERM 12A 250VAC 60VDC 3AB
I roto i te taonga: 82283 pcs
Tikiake: 0325012.MXP.pdf
RFQ
0325015.HXP
0325015.HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERM 15A 250VAC 60VDC 3AB