0325012.MX52LP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0325012.MX52LP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0325012.MX52LP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE 250V SB PT 3AB 12A
Ngā Rauemi: 0325012.MX52LP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0325012.MX52LP
Tau Wae 0325012.MX52LP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE 250V SB PT 3AB 12A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72348 pcs Pepa Raraunga 0325012.MX52LP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 325 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Ētahi Ingoa 325012.MX52LP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 129 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0067 Ohms Whakatauranga onamata 12A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 400A