030102.5H
Hua Hua
Tau Wae: 030102.5H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 2.5A 32VAC 1AG
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 030102.5H
Tau Wae 030102.5H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 2.5A 32VAC 1AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 211285 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 0.625" L (6.35mm x 16.00mm)
Raupapa 301 Wā Whakautu Medium
Packaging Bulk Paa / Case 1AG, 1/4" x 5/8"
Ētahi Ingoa 30102.5
30102.5H
H30102.5
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Cartridge, Glass Whakatauranga onamata 2.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage -
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0301030.H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 30A 32VAC 1AG
I roto i te taonga: 220674 pcs
Tikiake:
RFQ
0301015.M
0301015.M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 15A 32VAC/VDC 1AG
I roto i te taonga: 4626 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 2.5A 32VAC/VDC 1AG
0301025.H
0301025.H
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 25A 32VAC 1AG