0301030.H
Hua Hua
Tau Wae: 0301030.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 30A 32VAC 1AG
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0301030.H
Tau Wae 0301030.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 30A 32VAC 1AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 220674 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 0.625" L (6.35mm x 16.00mm)
Raupapa 301 Wā Whakautu Medium
Packaging Bulk Paa / Case 1AG, 1/4" x 5/8"
Ētahi Ingoa 0301030H
301030
301030H
H301030
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Cartridge, Glass Whakatauranga onamata 30A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage -
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0301025.H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 25A 32VAC 1AG
I roto i te taonga: 233031 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 7.5A 32VAC 1AG
I roto i te taonga: 222888 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: CONN TERM BLOCK 2.5MM PA BG