0301010.H
Hua Hua
Tau Wae: 0301010.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 10A 32VAC 1AG
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0301010.H
Tau Wae 0301010.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 10A 32VAC 1AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 214428 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 0.625" L (6.35mm x 16.00mm)
Raupapa 301 Wā Whakautu Medium
Packaging Bulk Paa / Case 1AG, 1/4" x 5/8"
Ētahi Ingoa 0301010H
301010
301010H
H301010
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Cartridge, Glass Whakatauranga onamata 10A