030101.5H
Hua Hua
Tau Wae: 030101.5H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 1.5A 125VAC 1AG
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 030101.5H
Tau Wae 030101.5H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 1.5A 125VAC 1AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 223810 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 0.625" L (6.35mm x 16.00mm)
Raupapa 301 Wā Whakautu Medium
Packaging Bulk Paa / Case 1AG, 1/4" x 5/8"
Ētahi Ingoa 30101.5
30101.5H
H30101.5
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Cartridge, Glass Whakatauranga onamata 1.5A