0301003.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0301003.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 3A 32VAC 1AG
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0301003.H
Tau Wae 0301003.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 3A 32VAC 1AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 218936 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 0.625" L (6.35mm x 16.00mm)
Raupapa 301 Wā Whakautu Medium
Packaging Bulk Paa / Case 1AG, 1/4" x 5/8"
Ētahi Ingoa 0301003H
301003
301003H
H301003
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Cartridge, Glass Whakatauranga onamata 3A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage -
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0301006.M
0301006.M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 6A 32VAC/VDC 1AG
I roto i te taonga: 5594 pcs
Tikiake:
RFQ
0301001.H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1A 125VAC 1AG