02540004Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02540004Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02540004Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOCK CART 300V 10A CHASSIS
Ngā Rauemi: 02540004Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02540004Z
Tau Wae 02540004Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 300V 10A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29698 pcs Pepa Raraunga 02540004Z.pdf
Tuhinga 400V Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Raupapa OMNI-BLOK® 254 Ētahi Ingoa 02540004
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 4
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related 2AG
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 10A 400V 4 Circuit Cartridge Chassis Mount Whakatauranga onamata 10A