02540101Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02540101Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02540101Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CARTRIDGE 300V 10A PCB
Ngā Rauemi: 02540101Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02540101Z
Tau Wae 02540101Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CARTRIDGE 300V 10A PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 125435 pcs Pepa Raraunga 02540101Z.pdf
Tuhinga 400V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Raupapa OMNI-BLOK® 254 Ētahi Ingoa 02540101
02540101Z-ND
2540101Z
254101
F1471
Whakatakotoranga Horizontal Tuhinga o mua 1
Momo Tae PCB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related 2AG
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 10A 400V 1 Circuit Cartridge PCB Whakatauranga onamata 10A