02540002Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02540002Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02540002Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOCK CART 300V 10A CHASSIS
Ngā Rauemi: 02540002Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02540002Z
Tau Wae 02540002Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 300V 10A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90767 pcs Pepa Raraunga 02540002Z.pdf
Tuhinga 400V Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Raupapa OMNI-BLOK® 254 Ētahi Ingoa 02540002
02540002Z-ND
254002
F10143
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 2
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related 2AG
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 10A 400V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount Whakatauranga onamata 10A
Whakaaetanga Mea Spring Brass Whakautu Whakamutunga Tin
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
02540005Z
02540005Z
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BLOCK CART 300V 10A CHASSIS
I roto i te taonga: 29094 pcs
Tikiake: 02540005Z.pdf
RFQ
Kaihanga: Greenlee Communications
Whakaahuatanga: HEX KEY T-HANDLE 3/8" 8"
I roto i te taonga: 6909 pcs
Tikiake: 0254-51.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: HEX KEY T-HANDLE 5/16" 7.75"