02540001Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02540001Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02540001Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOCK CART 300V 10A CHASSIS
Ngā Rauemi: 02540001Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02540001Z
Tau Wae 02540001Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 300V 10A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97537 pcs Pepa Raraunga 02540001Z.pdf
Tuhinga 400V Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Raupapa OMNI-BLOK® 254 Ētahi Ingoa 02540001
02540001Z-ND
2540001Z
254001
F1470
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related 2AG
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 10A 400V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount Whakatauranga onamata 10A
Whakaaetanga Mea Spring Brass Whakautu Whakamutunga Tin
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Greenlee Communications
Whakaahuatanga: HEX KEY T-HANDLE 1/4" 75"
I roto i te taonga: 11879 pcs
Tikiake: 0254-49.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: HEX KEY T-HANDLE 3/16" 6.75"
I roto i te taonga: 11746 pcs
Tikiake: 0254-47.pdf
RFQ
02540003Z
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BLOCK CART 300V 10A CHASSIS
Tikiake: 02540003Z.pdf
Whakaahuatanga: HEX KEY T-HANDLE 5/32" 6.5"
Whakaahuatanga: HEX KEY T-HANDLE 5/16" 7.75"