0229.375MXSP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0229.375MXSP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0229.375MXSP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 375MA 250VAC 125VDC
Ngā Rauemi: 0229.375MXSP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0229.375MXSP
Tau Wae 0229.375MXSP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 375MA 250VAC 125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 152411 pcs Pepa Raraunga 0229.375MXSP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Raupapa 229
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm Ētahi Ingoa 0229.375MXSP-ND
0229375MXSP
F4667
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.58
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 1.1685 Ohms
Whakatauranga onamata 375mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A AC, 10kA DC Whakaaetanga CE, CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0229.375HXP
0229.375HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 375MA 250VAC 125VDC
I roto i te taonga: 168428 pcs
Tikiake: 0229.375HXP.pdf
RFQ
0229.375VXSP
0229.375VXSP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 24161 pcs
Tikiake: 0229.375VXSP.pdf
RFQ
0229.375MXS
0229.375MXS
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG