0229.375VXSP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0229.375VXSP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0229.375VXSP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 375MA 250VAC 125VDC
Ngā Rauemi: 0229.375VXSP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0229.375VXSP
Tau Wae 0229.375VXSP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 375MA 250VAC 125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24161 pcs Pepa Raraunga 0229.375VXSP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Raupapa 229
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm Ētahi Ingoa 229.375VXSP
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.58
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 1.1685 Ohms Whakatauranga onamata 375mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A AC, 10kA DC