0229.375MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0229.375MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0229.375MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 375MA 250VAC 125VDC
Ngā Rauemi: 0229.375MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0229.375MXP
Tau Wae 0229.375MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 375MA 250VAC 125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 167320 pcs Pepa Raraunga 0229.375MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Raupapa 229
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.58 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 1.1685 Ohms Whakatauranga onamata 375mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A AC, 10kA DC