0229.375H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0229.375H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0229.375H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG
Ngā Rauemi: 0229.375H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0229.375H
Tau Wae 0229.375H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5495 pcs Pepa Raraunga 0229.375H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Raupapa 229 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm
Ētahi Ingoa 0229.375
0229.375M
229 .375(BULK)
229.375(BULK)
F661
H229.375
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.58 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass Whakatauranga onamata 375mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A