0160003.MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0160003.MR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0160003.MR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 3A 250VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 0160003.MR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0160003.MR
Tau Wae 0160003.MR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 3A 250VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57835 pcs Pepa Raraunga 0160003.MR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.429" L x 0.189" W x 0.189" H (10.90mm x 4.80mm x 4.80mm)
Raupapa NANO²® 160 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Square End Block with Clip
Ētahi Ingoa 0160003MR
F3564TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder, Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 59.29 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
DC Resistance 0.0276 Ohms Whakatauranga onamata 3A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A