0160002.MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0160002.MR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0160002.MR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 0160002.MR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0160002.MR
Tau Wae 0160002.MR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81009 pcs Pepa Raraunga 0160002.MR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.429" L x 0.189" W x 0.189" H (10.90mm x 4.80mm x 4.80mm)
Raupapa NANO²® 160 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Square End Block with Clip
Ētahi Ingoa 0160002MR
F3562TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder, Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 18.5 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
DC Resistance 0.0511 Ohms Whakatauranga onamata 2A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A
Ngā Hua e hāngai ana
016003.5MR
016003.5MR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 3.5A 250VAC 2SMD
I roto i te taonga: 63149 pcs
Tikiake: 016003.5MR.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 3A 250VAC 2SMD
I roto i te taonga: 57835 pcs
Tikiake: 0160003.MR.pdf
RFQ
Kaihanga: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga: BOX ALUM GRAY 23.62"L X 23.62"W
I roto i te taonga: 120 pcs
Tikiake: 016060200.pdf
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC 2SMD
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC 2SMD