0160001.MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0160001.MR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0160001.MR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 1A 250VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 0160001.MR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0160001.MR
Tau Wae 0160001.MR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 1A 250VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55710 pcs Pepa Raraunga 0160001.MR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.429" L x 0.189" W x 0.189" H (10.90mm x 4.80mm x 4.80mm)
Raupapa NANO²® 160 Wā Whakautu Slow
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2-SMD, Square End Block with Clip
Ētahi Ingoa F3560CT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder, Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 9 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
DC Resistance 0.1826 Ohms Whakatauranga onamata 1A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A
Whakaaetanga cULus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
016001.5MR
016001.5MR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC 2SMD