016003.5MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
016003.5MR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 016003.5MR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 3.5A 250VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 016003.5MR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 016003.5MR
Tau Wae 016003.5MR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 3.5A 250VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63149 pcs Pepa Raraunga 016003.5MR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.429" L x 0.189" W x 0.189" H (10.90mm x 4.80mm x 4.80mm)
Raupapa NANO²® 160 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Square End Block with Clip
Ētahi Ingoa F3565TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder, Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 5934 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
DC Resistance 0.0199 Ohms Whakatauranga onamata 3.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A
Ngā Hua e hāngai ana
016001.5MR
016001.5MR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC 2SMD
I roto i te taonga: 81596 pcs
Tikiake: 016001.5MR.pdf
RFQ
Kaihanga: Greenlee Communications
Whakaahuatanga: OMNIMARKER SANITARY 162
I roto i te taonga: 10770 pcs
Tikiake: 0162-0001-1.pdf
RFQ
Kaihanga: General Cable
Whakaahuatanga: 12' 16/3 SJT BLACK PWR SUPPLY
Tikiake: 01614.70.01.pdf
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 3A 250VAC 2SMD