C2100A.21.03
General CableGeneral Cable
C2100A.21.03 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2100A.21.03
Kaihanga / Waitohu: General Cable
Whakaahuatanga hua HOOK-UP STRND 24AWG RED 1000'
Ngā Rauemi: C2100A.21.03.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 747 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 747 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2100A.21.03
Tau Wae C2100A.21.03 Kaihanga General Cable
He Rahinga Kei te wātea 747 pcs Pepa Raraunga C2100A.21.03.pdf
Waea Wire 24 AWG Tuhinga 600V
Raupapa 2100A Ratonga UL Style 1015, ASTM B-33