C2100A.12.08
General CableGeneral Cable
C2100A.12.08 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2100A.12.08
Kaihanga / Waitohu: General Cable
Whakaahuatanga hua HOOK-UP STRND 24AWG BROWN 100'
Ngā Rauemi: C2100A.12.08.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2100A.12.08
Tau Wae C2100A.12.08 Kaihanga General Cable
He Rahinga Kei te wātea 7318 pcs Pepa Raraunga C2100A.12.08.pdf
Waea Wire 24 AWG Tuhinga 600V
Raupapa 2100A Ratonga UL Style 1015, ASTM B-33
Ētahi Ingoa C2100-12-08
C2100A-12-08
C2100N-100
Tae Mahi -20°C ~ 105°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te roa 100.0' (30.5m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Brown
Tae (Whakangungu) Te Poaka 0.032" (0.81mm) Tae (Whakanui) Nga mea Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Tae (Whakanoho) Taimana 0.088" (2.24mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 24 AWG Hook-Up Wire 7/32 Brown 600V 100.0' (30.5m) Whakahaere Tae 7/32